Nasze usługi – opieka i sprzątanie grobów

Szanowni Państwo

Wyrazem nieprzemijającej pamięci o naszych zmarłych bliskich jest dbałość o miejsce Ich wiecznego spoczynku. Nasza firma oferuje kompleksową opiekę i sprzątanie grobów. Ofertę, którą przedstawiamy na tej stronie, kierujemy do osób, które z różnych przyczyn nie mają możliwości sprawowania osobistej opieki nad mogiłami swoich bliskich.

Jednorazowe sprzątanie grobu

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w ofercie posiadamy rożnego rodzaju usługi. Mając na uwadze, iż nie każdemu z naszych Klientów potrzebne są tzw. usługi abonamentowe, świadczone cyklinie kilka razy w roku, oferujemy jednorazowe sprzątanie nagrobka. Zlecenia tego typu zyskują na popularności przede wszystkim w okresie zbliżających przeróżnych okazji, tj. imieniny, rocznica urodzin lub śmierci. Nasze usługi są również kierowane do osób, którzy są zmuszeni do pożegnania kolejnego z bliskich, a planowanym miejscem pochówku jest grób rodzinny. Taka usługa polega na przygotowaniu grobu rodzinnego do złożenia w nim kolejnej zmarłej osoby. Mając na uwadze fakt, że zbliża się Święto Zmarłych, zachęcamy o zamawianie naszych usług na co najmniej dwa tygodnie przed dniem 01 listopada.

Abonamentowa opieka nad grobem

Osoby zainteresowane całoroczną opieką nad grobowcem mogą zamówić usługę polegającą na cyklicznym wykonaniu usługi sprzątania. Zazwyczaj są to cztery wizyty w roku, jednak dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, istnieje możliwość umówienia różnych częstotliwości wykonywania usług w ciągu roku. Zamawiając opiekę nie muszą Państwo pilnować terminów, ponieważ są one ustalane raz, na początku zgłoszenia zlecenia. Jeśli w ciągu roku wynikną sytuacje, które według Państwa opinii będą wymagały zmiany terminu któregokolwiek terminu również będziemy do dyspozycji. Każda wizyta, w ramach abonamentu, będzie poprzedzana oraz raportowana wiadomością na podany adres email.

Usługi dodatkowe

Oprócz podstawowego sprzątania oferujemy również usługi dodatkowe, polegające na przystrojeniu grobowca. W ramach tej usługi mieści się również zapalenie nowych zniczy i zebranie wypalonych. Na Państwa życzenie umalujemy również wyblakłe litery na płycie grobowca. Usługi dodatkowe to także selekcja kwiatów po pogrzebie, Święcie Zmarłych lub w wybranym przez Państwa momencie w roku. Kwiaty oraz znicze Klienci mogą wybrać sami, zachęcamy również do zdania się na naszym guście oraz doświadczeniu. Dołożymy wszelkich starań by grób wyglądał schludnie i stylowo. Wszystkie świadczone przez nas usługi są dokumentowane zdjęciami oraz wysyłane pocztą tradycyjną lub elektroniczną na podany przez Państwa adres zamieszkania lub mailowy. Wykonujemy po dwa zdjęcia każdego grobu, jedno przed rozpoczęciem prac, drugie po ich wykonaniu.

Dołożymy wszelkich starań aby mogiły Państwa zmarłych bliskich, były miejscem, które
godnie reprezentuje pamięć o Nich.
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.